Milujete hudbu?

0 Comments


Výrobci telefonů se snažili nabídnout uživatelům něco víc než je jen psaní zpráv a volání. Telefonem umíme fotit, můžeme používat aplikace díky internetu a nebo hrát hry či poslouchat hudbu. A poslech hudby patří mezi aktivitu, kterou většina lidí na telefonu dělá. Můžeme si totiž připojit nejen sluchátka od výrobce, ale i svoje. Většina telefonů donedávna měla 3,5 mm Jack, který umožnil připojení jakýchkoliv sluchátek. Mezi tyto telefony patří i iPhone, ale Apple se rozhodl tento konektor ze svých mobilů odstranit, a tak jeho uživatelům nezbývá než si buď pořídit redukci a nebo jiná sluchátka, protože ty už u iPhonů v balení nenajdeme hezky dlouho.

apple airpods

Apple začal vyrábět svoje vlastní sluchátka. Ta první jsme mohli najít v každém balení s novým iPhonem, ale ne každému vyhovovala. Šlo o obyčejná drátová sluchátka, která neoplývala příliš vysokou kvalitou a ani moc dobře nedržela v uších. V rámci boje za udržitelnost Apple přestal sluchátka do krabiček dávat a výběr ponechával na uživatelích svého telefonu. Pak přišel s AidPods. To jsou bezesporu legendární bezdrátová sluchátka, protože mají skvělý zvuk, tlumí okolní zvuky a dobře drží v uších. Mají i velice dobrou výdrž na jedno nabití. Rychle si našla mnoho příznivců a tak Apple přišel již s několikátou generací.

iphone airpody

Problém?
Problém s Airpody tkví hlavně v tom, že se prodávají s lesklou krabičkou, která slouží jako dobíjecí stanice. Většina lidí nosí sluchátka i s obalem často s sebou mimo domov, aby mohli poslouchat hudbu nebo cokoliv co je baví. Tak se snadno stane že jim obal vypadne z kapsy, z ruky a nebo jej mají v tašce spolu s dalšími předměty. Aby se vám Airpody nepoškrábaly, kupte si obal na Airpods pro, ve kterém budou i vaše Airpody jako v bavlnce. Na výběr je z více barev a provedení, takže můžete sladit obal na Airpody s krytem na telefon.