Vyzdobte si dům

0 Comments


Ať už máme byt či dům, anebo žijeme v pronájmu, snad každému záleží na tom, aby jejich bydlení vypadalo co nejlépe a aby se v něm cítili pohodlně. A je plno možností, jak si byt nebo dům můžeme ozdobit tak, aby nám v něm bylo příjemně a abychom v něm rádi trávili čas. Záleží na člověku, v jaké míře ozdoby preferuje – a jestli má rád spíše výrazné a větší ozdoby, které na první pohled nikdo nepřehlédne anebo spíše takové menší minimalistické detaily. Já osobně mám ráda výzdoby výrazné. Mezi první z nich u mě stoprocentně nesmí chybět ani světýlka různých barev. Věřte tomu, že každé světýlko dokáže danou místnost, či pokoj rozzářit, a to krásným způsobem, takže určitě stojí za to si alespoň nějaká světýlka koupit.

flower

Druhým takovým dekoračním prvkem může být taky třeba světelný závěs, který zavěsíte nahoru a ve tmě ho pustíte a bude nádherně svítit. Na světýlka jsme zvyklí hlavně na Vánoce, ale ani tak ničemu nevadí, když si do pokoje světýlka dáme. Nic tím rozhodně nezkazíme. Další takovou dekorací, která může vyvolat v člověku na první pohled elegantní, zajímavý dojem můžou být taky levné umělé květiny, které prostě působí dobře.

kytka

Já jsem třeba do dceřiného pokoje umístila plyšáky, které jsou svým způsobem taky ozdoba pokojíčku, protože vypadají krásně. A taky i ostatní hračky, má jich spoustu, takže obývák vypadá trochu spíše jako prodejna hraček než byt, až se tomu kolikrát musím smát. Ale potom tu máme i další dekorace, kterými si pokojíčky a místnosti můžeme ozdobit. Mám pro vás samozřejmě další tip a tím jsou starožitné panenky a věci. Abych se přiznala, tak na starožitné panenky jsem úplně ujetá a sbírám je. A kterákoliv mě zaujme, tak tu musím mít. Stejně je to i se starými šperky a věcmi. Prostě mám pocit, že takové ty starší věci mají duši. Nemyslíte si to i vy, když něco takového vidíte?