Vezmeš si mě?

0 Comments


Jsou páry, které jsou spolu celé roky, mají dokonce děti, ale svatbu zatím neplánují. O to větší nadšení a překvapení potom ženu čeká, když se její milý konečně rozhoupe a o ruku ji po letech čekání požádá. Žádost o ruku je krásným gestem i po dvou letech, a většinou žena nic netuší. Moment překvapení v takové situaci je opravdu obrovský zážitek. Muž samozřejmě nemusí nikam klekat a stačí se hezky třeba u večeře zeptat a předat prsten, protože ne každá žena si potrpí na teatrálnost.

svatební šaty

Po žádosti o ruku začínají pozvolna svatební přípravy. Ty se odvíjí od toho, jakou svatbu by pár chtěl mít. Naprostá většina nevěst touží po krásné a okázalé svatbě, která bude krásnou vzpomínkou pro všechny zúčastněné. Je potřeba toho zařídit opravdu hodně, a začíná se většinou výběrem svatebního místa. Mnohé nevěsty totiž chtějí i šaty vybírat podle toho, kde se bude svatba konat. Velice populární jsou nyní svatební stodoly, ke kterým se hodí v podstatě jakýkoliv typ šatů.

Jestli hledáte luxusní svatební šaty v Praze, určitě se zajděte podívat do vyhlášených svatebních salonů. Těch moc není, ale salon Zoryana Stekhnovych je jedním z nich. Najdete zde desítky úchvatných šatů pro každou svatbu. Obleče se tady každá nevěsta – ta co hledá spíše romantické šaty, i ta, která hledá něco odvážnějšího.

nevěsta a ženich

Šaty pro nevěstu jsou základem každé svatby. Bez šatů není nevěsta tím, kým chce – opravdovou nevěstou se vším všudy. Pro je potřeba hledat šaty zavčas, aby se případně daly ušít na míru. Tuto možnost využívají ženy, které si nevybraly z nabídky a nebo mají nekonfekční postavu. Je potřeba počítat s delší dobou dodání, a proto s výběrem šatů opravdu nečekejte. Díky včasnému výběru si budete moct obléknout přesně ty šaty, které chcete, a nebudete si muset vybírat jiné. Nechte si zkazit svatbu špatnými šaty.