Ženské prsní bradavky jsou divem světa

0 Comments


Jistě jste již někdy zaslechli o divech světa, kam patří například Visuté zahrady Semiramidiny nebo Farský maják. Lidé se za nimi sjíždí ze všech koutů planety, aby je spatřili na vlastní oči, a dokud o nich jen čtete, a nemůžete se jich alespoň dotknout, nikdy to není ono. Rádi bychom vám připomněli, že je v lidské nátuře přirovnávat k divům světa i ženské tělo. Třeba taková chodidla. Leonardo da Vinci je považoval za mistrovský kousek vynikajícího architekta a odborníka v anatomii a totéž bychom mohli říci o ženských ňadrech.

dívka v trávě

Oslovuje vás film „S tebou mě baví svět?“ Pavel Nový tam popisuje svým kamarádům zážitky z milování se svou „milenkou“ – manželkou Gábinou (Zdenou Studénkovou) a naznačuje, že „její prsa jsou malý zázrak“. Ano, je to tak, znáte snad něco krásnějšího, než pohled na obnažený ženský hrudník? Konkurují mu snad jen oči a celkově tedy ženský obličej a milostný výraz, a máme-li být přesní, pak i další části ženského těla, a při vší úctě k rozmanitým krásám přírody, je potěšení z erotiky a sexu v součinnosti s pohledem na nahou ženu tím nejkrásnějším zážitkem, jaký si dospělý muž může dopřát.

dámské šaty

Ženy ovšem neukazují svá ňadra každému, neprochází se po ulici nahé (až na extrémní výjimky), a využívají k tomu mimo jiné i podprsenky. Jenže s podprsenkou to není žádná výhra, a víte proč? Pomineme-li další nepříjemnosti, jimiž jsou opruzeniny nebo svíravý pocit při nošení, pak je ve hře zejména ochabování svalů hrudníku, které udržují poprsí v přirozeném tvaru. Jinými slovy, pokud podprsenku nosíte dlouho, vaše prsy budou povislé a škaredé, a to pak může zbytečně oslabit vaše erotické hrátky. Proč si komplikovat život, když nemusíte? Využijte raději nálepky na bradavky, s nimiž uspějete i pod průsvitnou látkou hebké halenky, košile, trička, šatů nebo nátělníku, a podprsenku klidně odložte. Nemáte ji zapotřebí.