Oznamte to stylově

0 Comments


Pro spoustu žen je žádost o ruku okamžik, na který čekaly i několik let vztahu. Téměř každá žena se chce vdát, a tak netrpělivě vyhlíží sebemenší náznak toho, že žádost už se připravuje. Mnoho mužů dává přednost žádosti v soukromí, protože je to pro ně citlivá záležitost, ale jsou i muži, kteří chtějí své nastávající dopřát okázalou žádost o ruku například v restauraci plné lidí. Je na každém muži jak žádost pojme, a v každém případě je to první krok na cestě společným životem, takže by si měl dát ženich trochu záležet.

papír oznámení

Jako první věc si páry musí vybrat datum svatby, protože na základě data které chtějí si mohou vybírat místo. Vybrat datum a místo nebývá snadné, protože dnes chce většina nevěst moderní svatbu podle žhavých svatebních trendů. Mezi tyto trendy se řadí i svatby ve stodole. Mají skvělou atmosféru a rozhodně na takovou svatbu nezapomenete. Jak už budete vědět kdy a kde se vezmete, můžete začít vybírat svatební oznámení. Díky němu pozvete na obřad nebo na oslavu, případně na obojí, své blízké.

Proč dávat papírové oznámení?
I když dnes můžete cokoliv komukoliv sdělit okamžitě prostřednictvím telefonu, papírové oznámení má stále své kouzlo, a hlavně svoje místo v šuplíku se vzpomínkovými předměty. Většina lidí si ho schová na památku, takže je lepší ho dávat v papírové podobě. Na výběr máte z tisíců designů a stylů. Každé oznámení může být jiné. Stačí si vybrat co by se vám líbilo.

svatební oznámení

U nás si vyberete nejen papír, ale i plexisklo, což je nejnovější trend mezi oznámeními. Někdo sám na klasiku, někdo na moderní styl, ale umíme i boho oznámení. Připravíme vám i vtipný text pro netradiční legrační oznámení, a poradíme vám s čímkoliv budete chtít. Jestli chcete mít svoje oznámení prvotřídní a v termínu, rádi vám pomůžeme. Dokonce můžeme vyrobit i další papírenské zboží na vaši svatbu v designu oznámení.