Latexové kozačky jako posilovač testosteronu

0 Comments


Pro drtivou většinu mužů jsou krásné štíhlé a dlouhé ženské nohy obrovským sexuálním stimulem. Je zcela přirozené, pokud se na ulici promenáduje dívka v krátkých kalhotách těsně pod zadek a nabízí k nahlédnutí obnaženou pokožku svých stehen a lýtek, že se za ní otočí snad každý příslušník mužského pohlaví. Domníváte-li se, že jde o projev fetišismu, pak se mýlíte, protože by tím pádem byl fetišistou snad každý normální chlap, nehledě na to, že za fetiš lze považovat i oblibu v ženských ňadrech. Fetišismus se stává úchylkou teprve tehdy, je-li sexuální touha spojována pouze se samotnou částí těla nebo oblečením či obuví, bez zájmu o osobu, ke které náleží.

dívka v kozačkách

Vraťme se nyní k samotným ženským nohám, co muže tak vzrušují a dovádí až k šílenství. Čím to vlastně je, že se jim tak líbí, a touží se jich dotýkat a mít je ve své blízkosti?

Fantastické tvary – obuje-li dívka sexy latexové kozačky Botish, budou kopírovat tvary lýtek a vyzdvihovat tím jejich přirozenou krásu. Někteří muži si jistě nenechají ujít příležitost vyzouvat kozačky až v posteli, proto se vyplatí využívat je jako dráždidlo k milostné předehře, čímž se začne tvořit v mužském těle potřebný pohlavní hormon testosteron, důležitý pro pevnou a dostatečně dlouhou erekci.

Sexy barva – až vyzujete nohy z kozaček, jistě nepřehlédnete jejich překrásnou barvu. Pokožka obnažených lýtek je sama o sobě vzrušující, a což teprve růžová barva plosek bosých chodidel, která je označována za barvu lásky, něhy a milostné touhy.

dámská obuv

Vůně – ženská pokožka sama o sobě přitažlivě voní každému muži, jehož tělesná DNA vykazuje vůči objektu jeho touhy značné odchylky, tím je zaručen úspěch při případném plození zdravých dětí. Nejvíce intenzivní je vůně potu zejména v tříslech, v podpaží a na chodidlech, proto také muži rádi čichají k propocenému tričku a libují si i ve vůni lehce zpocených chodidel. Je to naprosto přirozený jev, který dokonce potvrzují i sexuologové, například MUDr. Radim Uzel.