Skladový kontejner si můžete i pronajmout

0 Comments


Jezdíte alespoň občas vlakem? Některé tratě jsou skutečně zajímavé a můžete odtud sledovat překrásnou krajinu v mnohem širším měřítku, než z auta od silnice. Mnoho silničních koridorů vede skrz úvozy a nemáte šanci spatřit to, co z jedoucího vlaku, například z prahy do Tábora a Českých Budějovic. Tamnímu mírně zvlněnému terénu se přezdívá Česká Sibiř, a je na co se dívat, zvláště za slunečného počasí.

kontejnery na lodi

Ještě před tím, než doputujete do Mnichovic, kraje spisovatele Josefa Lady, pravděpodobně spatříte na okraji Prahy vlaková překladiště skladových ocelových kontejnerů. Bývají velmi pestrobarevné a oživují krajinu alespoň svým vzhledem. Na první pohled je to však spíše plechová obluda a jistě byste si ji nenechali umístit na zahradu jako estetický prvek. Jenže uplyne několik let a vy se rozhodnete rekonstruovat vaše rodinné sídlo.

loď s kontejnery

Stavební firma nebo parta řemeslníků se k vám vypraví a na místě vytvoříte předběžnou soupisku toho, co je zapotřebí. Především se dozvíte, jak celá akce bude přibližně probíhat, a hlavně že bude nutné vystěhovat veškeré vybavení bytu někam mimo tento prostor. A v tu chvíli vám svitne, že vlastně nemáte žádné volné místo v garáži ani ve sklepě, a tak začnete přemýšlet, kam to všechno vlastně vyskládáte.

Mohou vás napadat někdy i kuriózní řešení, například odvoz k vašim kamarádům nebo zakrytí nábytku na zahradě plachtou, ale pokud jste opravdu nápadití, možná si vybavíte svou cestu vlakem z Prahy do Tábora. Napadne vás, že by se k tomu báječně hodilo to plechové monstrum. A máte pravdu, pronájem skladových kontejnerů z Prahy je opravdu možný, a to na libovolně dlouhou dobu. Necháte si jej usadit na rovnou část vaší zahrady, na zatravněnou či jinak zpevněnou plochu, a dovnitř postupně vynosíte vše, co je zapotřebí. Musíte pouze zajistit přístup pro nákladní vozidlo a volnou plochu o rozměrech 6 x 2,5 metru, případně na délku 12 metrů.