Nebojte se pozvat vaši návštěvu domů

0 Comments


Někteří lidé mají doma uklizeno tak, že by si mohli pozvat návštěvu třeba i o půlnoci, a nemuseli by se stydět za to, že jsou nepořádní. Mají ve svých věcech dokonalý přehled a vše je voňavé a čisté, jako ze žurnálu. Dbají o mytí oken, koupelny, toalety a kuchyně a pravidelně utírají prach a luxují koberec.

Jakmile vyluxují koberec, odloží vysavač do komory a spokojeně si natáhnou své bosé nohy na stůl v domnění, že mají za sebou dobře vykonanou práci. Jenže pohled na bosé nohy jim může cosi připomenout. Ti prozíraví si totiž uvědomí, že skloní-li se níže ke koberci a zhluboka se nadechnou, ucítí odér, který jim připomene situaci, kdy se vrací domů z běhání po parku a sundávají propocené ponožky.

přezůvky na koberci

Možná to zní trochu drsně a krutě, ale i při vší snaze udržet perfektní pořádek v domě, to nemusí s klasickým vysavačem stačit. Ten totiž pouze odsává prach a některé drobné nečistoty, ale rozhodně je nepohltí všechny. Uvědomte si, že jakmile se projdete po koberci bosí nebo v ponožkách, ihned se mezi jeho vlákna začnou nalepovat žmolky vašeho potu a spolu s nimi i bakterie. A právě ty si na potu pochutnávají a vytváří typický chodidlový zápach.

šedý koberec

Abyste se nemuseli opravdu stydět za svůj příbytek, i když se vše leskne a třpytí, ale při posezení na koberci cítíte nemytá zpocená chodidla, pozvěte si domů alespoň občas odborníky na čištění koberců z Prahy 6 https://www.wismont-cisteni.cz/. Před nimi se stydět nemusíte, protože oni dobře ví ze své každodenní praxe, co obnáší, když se koberec pouze luxuje. Čištění koberců systémem Rotovac je velmi efektivní a těší se dobrým referencím již řadu let a i vy se můžete zařadit ke spokojeným zákazníkům, co si pak mohou pozvat na návštěvu kohokoli a kdykoli. A klidně spolu posedět na podlaze a vypít si kávu právě zde, pokud se vám zrovna nechce sedět v křesle a chcete si protáhnout svá bosá chodidla, bez obav, co tomu řekne váš koberec.