Propisky s potiskem na dovolené

0 Comments


Je velmi pravděpodobné, že se každý z vás již někdy setkal s propiskou, která byla popsána nějakým textem. Jsou to velmi vděční reklamní předměty, které potěší, a zároveň připomínají nějakou událost nebo jednotlivce či firmu. Propisky se mohou hodit i pro váš volný čas, například pro pobyt na dovolené.

Vodácké výpravy

Vodáci patří do zvláštní sorty lidí, kteří mají nejen vztah k přírodě, ale dovedou se i uskromnit, dát přednost spaní ve stanu v kempu před hotelem, a namísto mořského příboje na přeplněné pláži dávají raději přednost vlastní aktivní plavbě, kde musí prokázat fyzickou zdatnost a patřičnou odvahu při plavbě v peřejích a v obtížných zákrutech říčních meandrů.

propisky na stole

Vodáci se velmi rádi obdarovávají různými předměty, které souvisí zejména s recesí, jako jsou nátělníky, plavky nebo krátké kalhoty, ale jestliže si chcete vaši výpravu připomínat častěji i v budoucnu, darujte každému dvě propisky s potiskem a poznámkový blok. Na první propisce bude jméno dotyčné osoby a její přezdívka, a na druhé propisce termín plavby a název splouvané řeky.

propiska v dárkovém balení

Rodinné dovolené

Již mnoho let je docela běžným zvykem pronajmout si v letním období třeba na čtrnáct dnů celou horskou chatu jen pro sebe. V praxi to probíhá tak, že se mezi sebou domluví například čtyři rodiny s dětmi a zaplatí za pronájem celkovou částku, která se pak rozpočítá (vydělí čtyřmi) a máte před sebou báječné prázdninové dobrodružství. V chatě vás nikdo neruší, nemusíte se s nikým dohadovat na kompromisech i na dodržování nočního klidu. A pokud jste ranní ptáčata nebo noční sovy, klidně si tu uspořádáte každodenní režim podle svého.

A abyste měli něco na památku, darujte každému kšiltovku nebo tričko a propisku s potiskem. Bude tam vytištěné datum a název horské chaty či pohoří a bude vám to připomínat báječné dobrodružství, jaké tu prožijete třeba jako ti tři chlapi s dětmi ve filmu „S tebou mě baví svět“.