Využijte i jiných posilovačů testosteronu

0 Comments


Hledáte vhodný posilovač testosteronu a nevíte, kde začít? V první řadě zatočte se stresem, ten vás nejvíc sužuje. Můžete si vypomáhat i přírodními léky, říká se jim adaptogeny, a dovedou velmi rychle srovnat hormony „do latě“. A zapomeňte na Viagru s cenou bez receptu. Jestliže zapracujete na stresových vlivech a zlepšíte svůj životní styl, připočtěte si k tomu ještě vhodnou stravu a budete mít v ruce tu nejsilnější zbraň http://www.colosus.cz/clanky/zbrane-bez-zbrojniho-prukazu/ proti uvadající erekci. V tomto směru máte velkou výhodu vůči lidem, kteří se s tím trápili ještě před pár desítkami let, tehdy neexistovalo tolik prodejen zdravé výživy a nebylo možné namísto bílých rohlíků koupit celozrnné dalamánky či kváskový chléb, a mít k dispozici velký výběr ovoce a zeleniny.

milenci mezi stromy

Testosteron lze však posílit i těmi docela přirozenými metodami, a sice lepším přístupem k sexu.

Přehoďte jej z večera na ráno – milujete se večer a jste unavení a vaše erekce nic moc? Není divu, protože večer je v těle nejméně testosteronu. Milujte se naopak ráno kolem osmé, tehdy je hladina těchto hormonů optimální.

chlapec s dívkou

Hrajte si s partnerkou, jako s panenkou – všimli jste si někdy malých dětí, jak si dovedou užít svou hru naplno? Nevnímají, co se děje kolem a jsou natolik zabrané do tvůrčí činnosti, která jim v tu chvíli připadá nejdůležitější na světě. Děti vkládají do svých her své emoce a totéž se snažte provádět vy. Věnujte mnoho času milostné předehře, laskejte svou dívku třeba celých dvacet minut ve vlasech, než ji začnete líbat, hlaďte ji na zádech a jemně jí masírujte chodidla. Zvýšíte tím její vibrace a naladíte na sex nejen ji, ale i sebe.

Vnímejte její hlas i vůni – milujte se v klidném prostředí, úplně v tichosti a zapomeňte na jakékoli elektronické vymoženosti. Velmi důležité je zaposlouchat se do jejích vzdechů a podle toho regulovat rytmus vzájemné rozkoše. Požádejte ji, aby nepoužívala parfémy a dopřejte si vůni její pokožky, jejího potu, který je pro muže tím nejsilnějším afrodiziakem.