Pokažený vůz

0 Comments


Většinou k tomu dojde ve velmi nepříznivé situaci, totiž tehdy kdy toho máte nejvíce, a ještě musíte přivézt tchyni z letiště. Takže si sednete někde na schody a budete hořekovat nad tím, jak se to spiklo všechno proti vám a jak je ten osud nepříznivý. Nu, to se nedá nic dělat. A když vám pak ještě oznámí, že vůz bude v opravně týden, je to tak akorát na provaz a strom. Počkejte, neblbněte, to byl jen vtip.

Celá situace ačkoli vypadá děsně složitě má naprosto jednoduché řešení a tím je přece autopůjčovna Praha. Stačí jen zvednout telefon anebo si tam zajet. Je to jednoduché a zvládne to i cvičený šimpanz.

mini auto

Vy sám si můžete vybrat jaký vůz chcete a asi budete volit ten, který se blíží tomu vašemu. Ale to je jedno. Vozy jsou připraveny ihned vyjet a vy se ani nemusíte starat o ručení nebo jiné věci. Vše už máte v ceně. Vzpomněli jste si, že musíte pro dítě do školky a sedačka zůstala v autě v opravně? Takže vás čeká zase vesta přes celou Prahu? Ale ne, nečeká. Stačí se zmínit a zde vám sedačku pro dítě mile rádi zapůjčí. A POZOR, zapůjčí vám ji zcela zdarma. To jsou služby co?

A to není zdaleka všechno. Dalších výhod je zde nepočítaně. Takové nemá žádná jiná autopůjčovna, na to vezměte jed. Marně byste hledali lepší.

žena a volant

Co všechno potřebujete k tomu, abyste si zde mohli auto ihned vypůjčit? Nic, co byste měli mít. Zdejší zaměstnanci ví, že si jej nepůjčujete z plezíru, ale že se něco stalo a že vůz prostě potřebujete. Proto jen předložíte občanský průkaz a řidičský průkaz. Oba doklady svoje, samozřejmě. Řidičák kamaráda jen v tom případě že by řídil on a vy byl pouze spolujezdec. To je všechno, co zde musíte mít. Za pět minut můžete vyjet vybraným autem ven a vyřídit si co je potřeba. Takže nějaký výpadek nepozná asi ani manželka a tím méně tchyně, která zatím na letišti obrůstá mechem.