Co by měl splňovat kryt na iPhone 11

0 Comments


Jedním z nejdražších mobilních telefonů jsou dlouhodobě bezesporu iPhony. Je tedy pochopitelné, že pokud nějaký vlastníme, pak chceme zajistit jeho maximální životnost. K tomu samozřejmě patří i ochrana před poškozením.

To však není tak jednoduché, neboť jej používáme prakticky neustále. Proto máme nejrůznější pomůcky, které nám v tomto případě mohou tento úkol ulehčit. Jednou z těch nejpoužívanějších jsou pak nejrůznější kryty a obaly. Ovšem aby náš přístroj skutečně chránili, je potřeba vybrat ten správný.

klasický iPhone

V první řadě je nutné vybrat typ vhodný pro náš přístroj. Například kryt na iPhone 11 ipouzdro.cz asi těžko nasadíme na iPhone 14, a obráceně. V tomto případě je ideální vzít si telefon při nákupu sebou a kryt ještě před koupí vyzkoušet, nebo jej alespoň přiložit, abychom viděli, zda velikostí a rozložením skutečně odpovídá.

Dále je to kvalita materiálu, ze kterého je onen kryt vyroben. Ten by měl být silný ale zároveň pružný, aby tlumil nárazy. Nesmíme totiž zapomínat, že zdaleka nejčastější příčinou poškození je to, že nám mobil zkrátka spadne na zem. Úkolem zde tedy je tlumit náraz a zmírnit tak jeho následky.

iPhone se sluchátky

Problémem také může být poškrábání, zvláště pokud přístroj nosíme v kapse či kabelce spolu s klíči či jinými ostřejšími předměty. Zde by mělo ochranné pouzdro být tak silné, aby jej klíč při pohybu neprotrhl. Zvláště na dotykovém displeji by totiž mohlo poškrábání napáchat poměrně velkou škodu.

Je tedy jasné, že nelze koupit jakýkoliv kryt prodávaný za pár korun například na tržnici. Drahý mobilní telefon si zaslouží pořádnou péči, a investice do kvalitního pouzdra se zde skutečně vyplatí. Je proto vhodné zamířit do značkové prodejny, kde mají nejen podstatně kvalitnější výrobky, ale také vám zde budou schopni poradit.

Některým lidem se to může jevit jako zbytečná investice, avšak výzkumy ukazují, že správná péče může prodloužit životnost iPhonu i o několik let. A vzhledem k jeho ceně se to rozhodně vyplatí.