Slavíte výročí?

0 Comments


Oslavit výročí vztahu je hezké nejen pro samotný pár, ale i pro jejich nejbližší. Výročí se slaví hlavně po desítkách let a zejména v pozdějším věku, protože málokdo spolu zůstane celý život. Pokud budete plánovat oslavu vztahu pro sebe nebo třeba pro prarodiče, určitě byste si měli dát záležet, protože nejde jen o to se dobře najíst, ale především o to společně si užít příjemné chvíle a oslavit vaši lásku. V dnešní době se moc nevidí že by spolu pár zůstal celý život, a tím spíš by se dlouhodobé vztahy měly oslavovat.

stůl tabule

Každá oslava vypadá jinak, a pokud ji budete plánovat, čeká vás spousta práce, kterou je potřeba co nejdříve splnit, abyste se mohli už jen těšit na oslavu a potom si ji užít. Dostatečně dopředu je potřeba si sepsat seznam hostů, a podle jejich počtu zarezervovat prostory. Spousta oslav se koná v restauracích, ale v poslední době jsou velice oblíbené zahradní sály. Skvěle bude vpadat oslava i pod párty stanem. Leží kdy chcete oslavu dělat, protože například v letní sezoně je hodně svateb a tak by mohl být problém najít místo, které se vám líbí.

jídlo catering

S výzdobou už takový problém není, většinou se všude hodí květiny a nějaké konfety se svíčkami. Co je důležité je pohoštění, protože oslavy většinou trvají od oběda po večeři, takže je potřeba mít připravené pohoštění pro všechny, i pro ty, kteří mají nějaké alergie. Nejlepší je podávat společný oběd a potom přejít k rautu, kde jsou obložené mísy, nebo třeba i sushi. Velice populární jsou kanapky, které jsou malé, a jsou ideální k pozobávání namísto čipsů. Ideální je využít cateringové služby incatering.cz, díky kterým budete mít připravené jídlo v podstatě na klíč. Řeknete si jakou máte představu a o vše bude postaráno. K dispozici bývá nejen jídlo, ale i nápoje. Stačí sdělit vaše požadavky a můžete se těšit na výslednou hostinu.