Bazén do země jako vhodné prostředí k seznámení

0 Comments


Někteří lidé mohou být velmi srdeční, vstřícní, chápaví, laskaví a milí, ale jakmile dojde na „lámání chleba“ a mají se seznámit s osobou opačného pohlaví, nastává problém. Necítí se být dostatečně zralí, sebevědomí, vtipní a atraktivní, a tak se uzavírají do sebe a tráví většinu času o samotě, anebo někde ve volné přírodě. Přitom touží po tom mít někoho po svém boku, ale schází jim onen správný moment a klíč, kdy si s někým padnou do oka.

venkovní bazén

Máte-li někoho takového ve svém okolí, a víte i o vhodném protějšku, že by se ti dva lidé k sobě hodili, a máte k dispozici i zahradní bazén (máme tím na mysli bazény do země), můžete uskutečnit smělý plán, jak ty dva dát dohromady.

Uspořádejte seznamovací párty na vaší zahradě s přáteli, kteří se navzájem znají, aby to nevypadalo jako návnada při chytání ryb na udici, ale přitom se zaměřte hlavně na dotyčné jedince, aby byli pokud možno spolu většinu času nablízku, mohli si vyměňovat názory a být i v intimnějším kontaktu.

zapuštěný bazén

Může to jít docela snadno, na zahradě bude k dispozici občerstvení, nabídnete i vhodné sportovní aktivity a obveselení, a co spolehlivě zabírá, je barefoot chodník, volejbalový míč, stolní tenis a šipky. Bazén pak bude třešničkou na dortu, ale pozor, musí jít o bazén zapuštěný do země. Závěr akce se může odvíjet tak, že bazén bude využívat většina přítomných, ale ti budou již připraveni na to postupně bazén opouštět a na závěr ponechat dotyčný pár o samotě. Pokud si ti dva budou rozumět, jistě uvítají, že tu mohou zůstat spolu, a vězte, že právě bazén, zvláště pak ve večerních hodinách s intimním osvětlením, může vytvořit tak silnou energetickou zónu, že se za pár měsíců můžete těšit na další oslavu, tentokrát svatební, a možná uspořádanou zas u vás, na zahradě, a pochopitelně u toho nebude smět chybět váš zapuštěný bazén.