Krásné bazary

0 Comments


Máte rádi módu? Pokud máte rádi módu, tak předpokládám, že určitě chodíte do kamenných obchodů anebo také nakupujete někdy online na internetu. Abych se přiznala tak já ve většině případů chodím do second handu. Mám ráda secondhandové zboží, protože je to velice originální a většinou tam také najdu opravdu kvalitní oblečení. Kolikrát se mi také stává, že tam třeba za padesát korun koupím nějaký luxusní svetr, který bych normálně v obchodě koupila třeba za deset tisíc korun. Ano, čtete správně, kolikrát tam opravdu seženou luxusní zboží, které stojí opravdu pár korun, ale na internetu bych za to dala majlant. Takže od té doby, co mě moje maminka přivedla k lásce k second handům, tak tam nakupuji opravdu velice často.

V bazaru najdete i poklady.

Také je nejlepší, že u nás ve městě jsou tři second handy, kde nakupuji velice často. Moc se mi to tam líbí a jsem ráda, že tohle u nás existuje. Kolikrát si také říkám, že určitě různí prodejci nového oblečení musí také být naštvaní, že jsou second handy, protože kolikrát slýchám, že snad každý druhý člověk jim dává přednost před drahým značkovým obchodům. Také si vzpomínám, že jsem jednou v bazaru koupila opravdu krásnou koženou bundu. Byla jsem z ní nadšená, protože se mi moc líbila a jednoho dne jsem potom doma zjistila, že tato bunda stojí kolem třiceti tisíc korun.

Ráda nakupuji věci z druhé ruky.

Dokážete si to představit? Přitom já jsem tu koženou černou bundu koupila za dvě stě padesát korun. Opravdu je jako nová a nemá vůbec nikde žádnou vadu ani žádný škrábanec a není ani vůbec nikde odřená. Musím uznat, že někteří lidé jsou opravdu takoví zajímaví, že vyhodí opravdu takhle luxusní zboží. Nebo někdy jsem si myslela, že třeba omylem něco někam vyhodili a potom se to dostalo do bazaru a potom to někdo koupí. Myslím si, že je to také šetrnější pro přírodu, že se recyklují věci. Pokud i vy máte lásku v second handu, tak si můžete jenom gratulovat, protože ušetříte peníze a nosíte opravdu originální zboží. V bazaru a second handu je vážně radost nakupovat.