Poradíme si i s vaším domovem

0 Comments


V průběhu let se mění životní styl jednotlivých členů domácnosti. Lidé mění práci, děti dospívají, někdo může onemocnět, mění se finanční situace, to všechno má vliv na to ja kde vám u vás doma žije. Kromě toho je dům či byt spotřebním zbožím, což znamená, že bydlením se opotřebovává. Všechno stárne, a tak je občas potřeba rekonstrukce. Začít by se mělo, jak se říká, od podlahy. Při rekonstrukci by se mělo začít rozvody vody, plynu, dopadů a elektřiny, protože to je základ všeho. Bez nich nelze normálně fungovat.

dětský pokoj

Zhodnotíme stav
Bohužel některé nemovitosti jsou zanedbané a tak je potřeba rekonstrukci celková. To znamená kromě výše zmíněného výměna oken a dveří, nové podlahy a omítky, nová koupelna a kuchyně a samozřejmě i nový nábytek. Toto všechno jen málokdo zvládne sám, většina lidí si na rekonstrukci najímá odborníky. Naše interiérové studio v Praze https://evalofa.com/
vám pomůže zhodnotit dosavadní stav nemovitosti a navrhnout takové řešení, které pro vás bude cenově přijatelné, funkční a které bude odpovídat potřebám a nárokům jednotlivým členům domácnosti.

Není možné navrhnout interiér jen tak od stolu a je potřeba se jít na dané místo podívat. Společně se potom dohodneme na postupu. Vytvoříme několik návrhů, a vy si některý z nich vyberete. To jak tvoříme si můžete prohlédnout na našem webu, kde máme mnoho zdařilých proměn interiérů našich klientů. Dokážeme si poradit nejen s domácnostmi, ale i kancelářemi a podobně.

nová koupelna

To co uvidíte v programu vám můžeme přetvořit i do reality. Stačí se podívat na naše projekty, kde uvidíte naši práci. I vy můžete bydlet v bytě či domě, který bude moderně zařízený a který poskytne komfort dospělým i dětem. Díky našim řemeslníkům a dodavatelům vám můžeme zrealizovat změnu bydlení od předsíně až po kuchyni. Naše návrhy pomohly už mnoha rodinám získat bydlení snů. Mohou i vám.