Festival barev pro každého.

0 Comments


Účastnili jste se někdy festivalu barev? Je to senzační akce, kam můžete vzít i děti, ty budou nadšeni, že se mohou umazat a nebude jim to vytčeno. Když budou moci vzít barvy a prostě je po sobě začít házet. To musí být skvělá legrace. Když si k tomu vezmete krásně bílá trička, vytvoříte si na akci jedinečnou vzpomínku. Krásně barevná trička si můžete nechat na památku, nebo si můžete koupit přímo na samotné akci tričko s logem a rokem konání. Většinou je na takových festivalech mají. U nás je tento festival pojat jako běh barvami, jedná se většinou o nadační akce, kde se vybírají peníze na nějakou potřebnou nadaci nebo osobu. Je to v rámci pomoci. Ovšem i tak, že si koupíte vstupenku a barvu už s tím pomáháte. Uděláte tedy při účasti na akci něco dobrého pro jiné a ještě se skvěle zabavíte. S dětmi si užijete skvělý den.

půjčovna párty stanů

Festival je vytvořen tak, že má své startovací místo, kde si pak můžete po závodě odpočinout dát si něco na osvěžení a bavit se s nějakou živou kapelou. Je určena pro všechny věkové skupiny od nejmenších dětí, které mohou běžet jen kilometr po větší děti, které si troufnou už na větší trať. Pak jsou tu trasy pro dospělé a spousta barev a hudby.

půjčovna párty stanů

Abyste si akci skvěle užili, jsou na akci pozvány různé hudební skupiny. Z podia se valí jak hudba, tak i fontány barev. Máte tu pronajaté party stany, kde si můžete odpočinout nebo si koupit nějaké příjemné osvěžení v letním dny. Najdete tu i spoustu stánků s jídlem a různými druhy pití. Kdo na této akci nikdy nebyl, ten o hodně přichází. Je to skvělá věc a rozhodně stojí za to se jí aspoň jednou v životě zúčastnit. Ať už jako celá rodina nebo jako jednotlivci. Užije si jí prostě každý. I ten co není pro běh stvořený, bude unešený, jaká je na festivalu atmosféra a bude to mít jako skvělý zážitek. Nechte se doslova zmalovat barvami všude kolem vás od hlavy až k patě.