Chystáte se k rekonstrukci?

0 Comments


Na trhu se prodává minimum stavebních pozemků, a kdo měl možnost stavět nový dům, ten si většinou už postavil. Současní zájemci o nové bydlení v rodinném domě tak stojí před rozhodnutím, zda si opraví starší dům, a nebo zůstanou v bytě. Opravit starší dům je v mnoha ohledech složitější než postavit novostavbu. Záleží ale na tom, jaký dům se rozhodnete opravovat. Existují například dobrodruzi, kteří zachraňují chátrající panské domy nebo statky, ale na to si troufne kvůli obrovské spotřebě peněz jen málokdo.

starý dům

I oprava obyčejného starého domu může být někdy nápadná a složitá. Všechno se samozřejmě odvíjí od původního stavu a velikosti domu. Mnohdy je potřeba jít na opravu od podlahy a vybourat vnitřní příčky nebo dokonce zbourat část celého domu. Někdy se ani starší dům nepodaří zachránit a tak se musí zbourat celý dům. Pokud se do bourání pustíte sami, musíte mít objednaný kontejner a dohodnutý dohodnutou skládku, kam se suť za poplatek odváží. Bourací práce jsou fyzicky náročné a stačí malá chyba, a celá stavba se může zřídit. V případě že nemáte se stavařinou zkušenosti, je nejlepší nechat bourací práce na firmě.

V případě že byste měli zájem o bourání firmou, vás jistě bude zajímat cena demolice za m3 Vyklizenirychle.cz. ta se odvíjí od několika faktorů, jako je složení zdiva, velikost bouraného objektu nebo jeho dostupnost. Proto je nutné kontaktovat nás a my vám pošleme za základě vámi poskytnutých údajů cenovou nabídku.

bourání podlahy

Bude to rychlejší
Mnoho lidí nemá zkušenosti z oboru, a tak pro ně může být problém zbourat kus domu a postavit ho znova. Pokud potřebujete pomoct, obraťte se na nás. Bude to rychlejší a můžeme vám zaručit dodržení harmonogramu i úklid po dokončení. Nemusíte dělat všechno sami, stačí když si budete stavět nový dům po tom starém. S námi to bude snazší a rychlejší, neváhejte nás kontaktovat.