Je lepší si někoho najmout

0 Comments


Mít doma uklizeno je běžná věc pro většinu lidí. Problém je, že v bytových domech a panelácích je potřeba uklízet kromě své domácnosti i společné prostory celého domu. Patří mezi ně hlavě schodiště, chodby a třeba kočárkárna a sklepy. Bývalo a často i je do dnešního dne běžné že se v úklidu společných prostor střídají jednotliví obyvatelé domu. Většina s tím tradičně problém nemívá, protože chápou že je potřeba aby se podíleli na úklidu míst, které sami hojně využívají. Ale setkáte se i s lidmi, pro které je to velký problém a budou dělat všechno pro to, aby se úklidu účastnit nemuseli.

kbelík s vodou

Jako je řešení?
Mnohdy se podobné situace zdají být neřešitelné, protože se jednotlivé byty hádají mezi sebou kdo už tento měsíc uklízel a kdo ještě ne. Někteří sousedé se prostě budou úklidu vyhýbat jak jen to půjde. V takovém případě je potřeba dohodnout se například na společném úklidu, který vám zajistí úklidová firma. Úklid panelových domů v Praze provádíme i my, a můžeme vám zaručit kvalitu poskytovaných služeb.

Co si můžete sjednat?
Snad každá úklidová firma vám nabídne několik možností, ze kterých si můžete vybrat. Nabízíme vám kompletní úklid všech prostor, a pokud budete spokojeni a budete hledat někoho kdo vám uklidí i váš byt, můžete se na nás bez problému obrátit. Poskytujeme úklidové služby všude tam kde je to potřeba. V ceně jsou i úklidové prostředky.

čisticí prostředky

Pokud potřebujete jen velký generální úklid který se dělá většinou jednou za rok, můžeme v rámci tohoto úklidu utřít všude prach i mokrou cestou, vymést pavučiny, otřít dveře, umýt okna, a v neposlední řadě i uklidit tak jak se uklízí každý týden. Do pravidelného úklidu většinou spadá vymetání chodeb, vytření podlah a umytí zábradlí. Je jen na vás co si objednáte, aby byl váš společný prostor čistý a uklizený i bez toho, aniž by se všichni hádali kdo je na řadě.